YALOVA'NIN İNCİSİ TERMACİTY

Tam kapasiteli bir turizm tesisi olan Terma City'de, geleneksel Türk mutfağı ve Dünya mutfağından lezzetleri sunan 2 adet restaurant, 1000 kişiye kadar hizmet veren 3 adet organizasyon merkezi, 400 kişi kapasiteli 3 adet toplantİ salonu, 150 metrekarelik bay-bayan güzellik salonu, cilt bakİm merkezi, spa merkezi, geleneksel Türk hamamİ, sauna ve tuz odalarİ, 2 adedi kapalı olmak üzere 3 adet yüzme havuzu, doğal yürüyüş parkurları ve futbol sahası, basketbol sahası, su jimnastiği ve tenis kortları gibi spor kompleksleri yer almaktadİr.

YALOVA'NIN EN BÜYÜK TURİSTİK TESİSİ!

Terma City, 60.000 metrekare arazi üzerine kurulu olan, 6.000 metrekare SPA merkezi içeren 386 odası ile büyüleyici bir yatırımla Selçuklu Saraylarını andıran görkemli mimarisi, sizlere unutulmaz bir tatilin müjdecisi olmakla birlikte sağlığınıza sağlık katacağınız termal su terapisi ve spa ile vücudunuzun şımaracağı yepyeni bir deneyimi sunmak için hazırlanmaktadır.
İstanbul'un yanı başında Yalova'nın en özel ve İhtişamlı otelinde, ilgiye, hizmete doymaya hazırlıklı olun. Genç - yaşlı, tüm üye ve ziyaretçilere sağlık ve konforu bir arada sunarken, aynı zamanda, sağlıklı bir yaşamın ipuçlarını vermeyi de hedeflemektedir.

KUŞADASI'NIN EN GÜZEL KOYUNDA EŞSİZ BİR MEKAN: Holiday Leisure Club

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde yer alan Holiday Leisure Club, 80.000 m2 üzerine inşa edilmiş olup 278 oda ve 700 kişiye aynı anda hizmet verebilen resutaurantı ile size eşşiz bir tatil vaad ediyor.Tesiste bulunan çeşitli havuzlar, spa merkezler, sauna ve masaj odalarıyla birlikte akşam eğlenceleri içinde güzel aktiviteler yer almaktadır. Hem dinlenmeyi, hem eğlenceyi yaşayacağınız muhteşem bir tatil sizi bekliyor.

NELER VAR?

- Toplantı Salonları
- Sinema Salonu
- Ale-Carte Restaurant
- Disco & Bar
- Sosyal Aktivite Alanları
- 7 Açık 1 Kapalı Havuz
- Aqua Park
- Çocuk Parkı
- Voleybol Sahası
- Tenis Kortu
- Fitness Merkezi
- Hediyelik Eşya Merkezi
- Giyim Mağazası
- Market
- İlk Yardım Merkezi

TATİL PAKETİ FIRSATI KAMPANYAMIZDAN YARARLANMAK İÇİN
FORMU DOLDURUN SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM

Başında sıfır olmadan 9 hane olacak şekilde giriniz.
© Copyright 2020. TatilPaketiFirsati.com. All Rights Reserved.