Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

Paykasa Nedir?
04
Nisan
2016
1Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oylayın?)
Loading...

pay-kasa-bayiÖn ödeme sistemlerinin arasına yeni bir ödeme modülü daha eklendi! Güvenilir ve yasal bir şekilde tüm ödemelerinizi yapabilir veya ödeme alabilirsiniz. Paykasa denilen bu sistemin içerisinde yapacağınız tüm işlemler gerçek ve yasal bir şekilde yürütülüyor. Bizim sitemizin içerisinden de bu sistemleri kullanarak ucuz ve güvenilir bir şekilde paykasa alımı yapabilirsiniz.
Paykasa bir online ödeme sistemidir ve bu sistemi kullanarak oyun alışverişi, yemek alışverişi ve daha bir çok alışverişinizi karşılayabilirsiniz. Anlaşmalı firmaların en çok tercih ettiği sistemlerden bir tanesi olan Paykasanın daha bir çok avantajı bulunuyor. Paykasayı bir ininal kart olarak veya paypal kart olarak düşünebilirsiniz aradaki tek fark siz ödeme önceden yapıyorsunuz yani ön ödemeli bir sistem ile alışverişinizi gerçekleştiriyorsunuz.
Paykasa sayesinde tüm alışverişlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyorken paykasa bozumu ve paykasa alımı için bizim internet sitemizi kullanabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde bulunan paykasa bozum ve alım menülerinden hızlı bir şekilde ve yasal olarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirilir. İsterseniz hesap dökümü bölümünden paykasa kart ne kadar ediyor, paykasa hesaplama araçlarını da kullanabilirsiniz. Paykasayı güvenilir bulan tüm mağazalar ve online sistemler şuanda firmasına entegre ediyor ve bir çok insan şuanda paykasa hizmetini kullanmakta. Online olarak paykasa ile tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şuanda paykasaya günümüzde insanlar pek fazla sıcak yaklaşmıyor fakat bununda nedeni; ”Henüz daha yeni ülkemize giriş yapmasıdır.” Bir zamandan sonra paykasa da artık ülkemizde yaygın hale gelecek ve tüm stokların bitmesine neden olacak.

paykasa | Etiketler:, ,
  • 5 Views
  • Comments are closed.

    Paykasa Kart, Paykasa, Paykasa Kart Bozdur