Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

Paykasa Kart

Paykasa Tamamen Sanal Ödeme Yöntemimidir

Son zamanların en popüler ödeme yöntemlerinden bir tanesi olan Paykasa’yı daha önce hiç denediniz mi? Paykasanın sizlere sunduğu avantajlardan ve tekliflerden daha önce hiç haberdar oldunuz mu? Paykasa ile birlikte ödemelerinizi güvenilir bir şekilde tamamlayabilir aynı zamanda ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Paykasa bir sanal ödeme yöntemi ve çevrimiçi ödeme yöntemidir. Sanal kartınızın bir kartınızın olduğunu düşünün. Bu kartla ile birlikte her yere hızlı ve güvenilir bir şekilde ödeme yapıyorsunuz. Ödemeleriniz yasal bir şekilde yapılıyorken özele dair kişisel bir bilgi de vermiyorsunuz. Henüz ülkemizde fazla bir popülerleşmesi bulunmasa da yakın bir zamanda ülkemizde en çok kullanılan ödeme yöntemlerinden bir tanesi olacağından kesinlikle şüpheniz olmasın.

Paykasa almak için bizim internet sitemiz üzerinde yer alan canlı destek hattını kullanabilirsiniz. Paykasa bakiyeleri genel olarak; ”10 euro, 20 euro, 50 euro” şeklinde gidiyor ve bu şekilde 500 euro’a kadar ilerliyor. Paykasa almak isterseniz bizim internet sitemizi kullanabilirsiniz çünkü bizim internet sitemiz Türkiye resmi bayiliğini aldığı gibi aynı zamanda https protokolü ile de korunarak sizlerin şifrelerini ve diğer bilgilerini şifreleyerek 3. bir kişiyle paylaşılmasına olanak sağlamıyor yani ödemelerinizi sadece banka görüyor. Bizler dahil ödemenizi ve kişisel bilgilerinizi göremediğimiz için tüm yapacağınız ödemelerde güvenilir bir şekilde ortam sağlanmış oluyor.

Paykasa Kart, Paykasa, Paykasa Kart Bozdur