Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

Kurumsal

Kurumsal

pay-kasa-bayi

Paykasa Kartınızı satın almak çok kolay. Banka hesaplarımıza satın alacağınız kartın tutarını yatırdıktan sonra, bize müşteri destek bölümünden yada Firmamızın telefon destek hattımızı arayarak bilgi veriniz. 16 haneli pin kodunuz çok kısa süre içerisinde cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Banka hesaplarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz. Dolandırıcı ve Sahte niyetli kişilerin banka hesaplarımıza yaptığı saldırılardan dolayı web sitemiz üzerinde banka hesap bilgilerimizi bulundurmuyoruz. Her türlü sorun için müşteri temcilcilerimiz, size yardımcı olmak için hazır bulunmaktadırlar.
Müşterilerimizin gizliliği güvenden sonra gelen bizim için en önemli 2. unsurdur. Müşteri bilgileri sizlere bir daha ki alışverişinizde sizlere daha hızlı yardımcı olabilmek ve yaptığımız kampanyalardan faydalandırmak adına saklanır ve 3. şahıslara asla bilgi verilmemektedir.

Paykasa Kart, bilindiği üzere artık dünyada 20.000 civarı sitede kullanılmaktadır. Kartın kullanım alanı kartı alıcıya aittir. TC kanununlarının izin verdiği alışveriş, iletişim, oyun sitelerin de kullanılmalı, yasal olmayan siteler de asla kullanılmamalıdır. Kullanımı halinde üretici ve satıcı firmalar bundan sorumlu değildir.

 

 

Paykasa Kart, Paykasa, Paykasa Kart Bozdur