Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

En ucuz Paykasa Kart nasıl alınır?
04
Nisan
2016
1Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, ortalaması: 5,00. Hemen Puan ver? )
Loading...

En ucuz Paykasa Kart nasıl alınır?

Paykasa almak için bizim internet sitemizi kullanmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcimize bağlanıyorsunuz ve istediğiniz tutarda olan paykasa kart bakiyesini müşteri temsilcimize iletiyorsunuz daha sonrasında temsilcinin size vereceği banka hesabına parayı yatırıyorsunuz ve en geç 3 ila 5 dakika içerisinde paykasa kart bakiyeniz size teslim edilmiş oluyor.

Paykasa kart bakiyesi; ”Oyunlarda ve diğer alışverişlerde kullanılabilir.” En çok oyun alışverişi için kullanılan bu bakiyeleri isterseniz diğer anlaşmalı firmaların internet sitelerinde de ödeme yöntemi olarak seçip kullanabilirsiniz. Yasal ve güvenilir bir ödeme sistemi olan Paykasa kartı bir kredi kartı olarak düşünebilirsiniz fakat bu kart sayesinde hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmıyorsunuz. Ödeme yapacağınız zaman sadece kart üzerinde yer alan 16 haneli numarayı yazmanız ve arka tarafında yer alan CVV kodunu yazmanız yeterli olacaktır.

Güvenilir ve hızlı bir ödeme sistemi olan paykasa kartların bakiyesini satın almak için internet sitemizde yer alan canlı destek hattına bağlanıyorsunuz. Canlı destek hattına kafanızda oluşan soruları sorabilir veya paykasa kart bakiyesi almak istediğinizi iletebilirsiniz. Her türlü soru ve sorununuz için canlı destek hattını yani müşteri temsilcimizi kullanabilirsiniz.

  • 11 Views
  • Comments are closed.

    Paykasa Kart, Paykasa, Paykasa Kart Bozdur